W dzisiejszych czasach moda to już nie tylko wybieg, ale także praca, szkoła czy nawet wypad do sklepu. Żadna kobieta, która jest wielbicielka mody, nie wyjdzie z domu nieumalowana lub w starym swetrze. Dlatego też, coraz częściej na szkolnych korytarzach pojawiają się najnowsze stylizacje oraz coraz ciekawsze łączenia styli. Życie nastolatki nie jest łatwe pod tym względem, gdyż koleżanki zauważą każde niedociągnięcie oraz błąd w stylizacji. Dlatego, aby uniknąć wpadek warto, co nieco zapoznać się z najnowszymi trendami.

Wszystko na swoim miejscu

Mówi się, że szkoła to nie rewia mody. Nikt jednak nie lubi patrzeć na dziewczynę w starym swetrze czy rozciągniętej koszulce. Tak więc można ubierać się modnie, ale nie musi się to wiązać ze zbyt krótkimi spodenkami czy bluzeczką z brzuchem na wierzchu. Bowiem zwykle takie stylizacje kończą się wizytą u dyrektora. Takie przypadki są jednak rzadkie i częściej widuje się przechylenie szali na stronę elegancji. Dlatego doskonałą stylizacją do szkoły będzie połączenie cygaretek z prostym sweterkiem. Na ciepłe dni doskonale sprawdzi się także sukienka midi, bez głębokiego dekoltu.

Buntowniczo i na luzie

Nie każde nastolatki lubią sukienki i sweterki, dlatego dla wielbicielek ulicznego stylu świetnie sprawdzi się bluza anti social social club w połączeniu z jeansami lub legginsami. Coraz częściej można także zobaczyć połączenie bluz  z kapturem z prostymi spódniczkami oraz trampkami. Czyli wygodnie, modnie i na luzie.