Kobiece stylizacje, połączeniu garderoby oraz dodatków nie mają końca. Każda kobieta ma w swojej szafie ogromne ilości ciuchów. Co gorsza, przynajmniej jedna z trzech części nie został nigdy założona. Są także podzielone na kategorię “do tego schudnę”, “to jak przytyję” i “może się przyda”. Najczęściej w którejś z kategorii lądują te ubrania, które są eleganckie, ładne czy stylowe, ale kompletnie niewygodne lub zbyt wystawne i nie było okazji ich założyć.

Ciepło i wygodnie

Wybierając się na zakupy, warto myśleć o kupnie nie tylko ładnych i modnych rzeczy, ale także tych wygodnych. Dlatego w każdej kobiecej szafie powinna znaleźć się bluza gucci z kapturem, która przyda się na smutne deszczowe dni, poranny jogging czy wakacyjną wycieczkę. Wiele kobiet, które pędzą za modą, nie lubi nosić luźnych ciuchów w niesezonowych kolorach. Jednak nawet jeśli nie planujesz ubrać takiej bluzy w najbliższym czasie, z pewnością się ona przyda, chociażby na jesienny spacer czy na szybki wypad do sklepu po najpotrzebniejsze rzeczy.

Nie tylko do legginsów

Na ulicach najczęściej można zaobserwować kobiety, które bluzy noszą do legginsów, obcisłych dresów czy innych sportowych stylizacji. Jeśli lubisz bluzy z kapturem, ale nie przepadasz za dresami, to zawsze możesz połączyć bluzę z prostą spódniczką. Takie połączenie będzie się ona doskonale komponować oraz zapewni wygodę użytkowania, gdyż bluza nie krępuje ruchów. Można także zdecydować się na obcisłą bluzkę z przylegającymi jeansami, co będzie wyglądać zarówno luzacko, jak i seksownie.